Aktualności

Osiedle Kameralne

zdj-kameralneaktu

Dwa kolejne budynki K5 i K6 zostały oddane do użytku. Cena 1 m2 lokalu waha się pomiędzy 4.100,-  /  4.300,- . Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia pozostałych do sprzedania mieszkań.

Więcej

Budynek L – Dębowy Park II

aktuL

W I kwartale 2018 roku oddajemy do użytku budynek L, który stanowi pierwszy segment Falowca HIJKL.  Obecnie trwają prace elewacyjne.

Więcej

BUDYNEK d3 – Dębowy Park III

d3Aktu

Budynek D3 rozpoczął kolejne osiedle/ kolejny Dębowy Park. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy III piętra, zainteresowanych zakupem mieszkań zapraszamy do biura przy ul. Warszawskiej 8 w Nowym Dworze Mazowieckim

Więcej

SEGMENTY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ

szeregowka

Zapraszamy na teren inwestycji, chętnie spotkamy się z Państwem po uprzednim umówieniu.

Więcej

Budowa D3 została rozpoczęta

Bez-nazwy-1

Budynek D3 to jeden z czterech budynków tworzących osiedle DĘBOWY  PARK   III

Więcej

Zdjęcia z budowy L

biezacabudl

Zdjęcia z budowy L

Więcej

Pozwolenie na budowę budynku L w Dębowym Parku II.

aktualnosc3

Dnia 19.09.2016 roku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę budynku L w Dębowym Parku II. Po uprawomocnieniu się dokumentu rozpoczęliśmy prace ziemne. Termin oddania budynku jest przewidziany na I kwartał 2018 roku. Termin odległy ale póki aura nam sprzyja pracujemy ze zdwojonąsiłą, przed nami dwie zimy podczas cyklu budowy.

Więcej

Rozpoczęcie budowy C6 na Dębowym Parku I

aktualnosc2

Jesienią 2015r. rozpoczęliśmy budowę ostatniego budynku wielorodzinnego w Dębowym Parku I – C6 , zakończenie budowy przewidujemy w I kwartale 2017r. W styczniu 2017r. będziemy już wydawać mieszkania w celu rozpoczęcia prac wykończeniowych przez Kupujących.

Więcej